محصولات DJI

  فرستنده ویدیویی (Video Transmitter – VTx) در FPV مداری است که وظیفه ارسال تصویر در یک FPV را بر عهده دارد. این فرستنده ها دارای پهنای باند خاص خود هستند.

  فرستنده ویدیویی (VTx) در FPV

  پرنده گیمبال دار برای تصویربرداری هوایی جزء ضروریات است. در این مطلب، اطلاعاتی درباره اجزاء گیمبال پرنده بدست خواهید آورد.

  گیمبال دوربین پرنده

  در بخش اول، با دوربین FPV آشنا شدیم و درباره ویژگی هایی از قبیل سایز و وزن دوربین، تکنولوژی سنسور، نسبت ابعاد، محدوده دینامیکی و حساسیت به مادون قرمز صحبت کردیم. در این بخش به ادامه مبحث پرداخته و مسائلی از قبیل فرمت ویدیویی، رزولوشن، تاخیر ویدیویی، و تنظیمات نرم افزاری و سخت افزاری را

  انتخاب دوربین FPV پرنده – بخش دوم

  فیبر کربن (الیاف کربن) به عنوان ماده ای شگفت انگیز شناخته شده است. این عنصر نه تنها به عنوان بهترین و قوی ترین کامپوزیت شناخته شده، بلکه سازه هایی که با آن ساخته می شوند جالب هستند.

  فیبر کربن

  راه اندازی اولیه اولین گام برای راه اندازی کوپتر، مونتاژ کردن فریم و سیم کشی اجزا است. مونتاژ کردن کوپتر ابتدا نوع پیکربندی کوپتر را انتخاب می کنیم: بعلاوه یا ضربدری. در پیکربندی بعلاوه یک بازو در جلو قرار می گیرد، درحالیکه در پیکربندی ضربدری دو بازو در جلو هستند. هر دو پیکربندی عملکرد خوبی

  برد های آردوپایلوت-بخش دوم: راه اندازی اولیه

مرکز نوآوری پهپادهای تجاری، مجموعه ای از متخصصان جوان و با تجربه بوده که به تولید تکنولوژی روز دنیا مشغول هستند.
هنگام موجود بودن، به من اطلاع بده در صورت موجود بودن این محصول، به اطلاع شما خواهد رسید. لطفا ایمل خود را در قسمت زیر وارد کنید.
ایمیل تعداد آدرس ایمیل شما محفوظ است و در دسترس عموم قرار نمی گیرد.